Шановний Відвідувач!

Повідомлення про обробку персональних даних  

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини другої статті 8, частини другої статті 12 Закону України «Про захист персональних даних» Товариство з обмеженою відповідальністю «Айрас» (ідентифікаційний код юридичної особи – 38311061; місцезнаходження: 02002, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, буд. 11А) повідомляє про володільця, розпорядника, місцезнаходження, склад і мету збору персональних даних, що обробляються за допомогою програмних засобів сервісу «Електронна черга» (далі – Електронна черга), третіх осіб, яким передаються такі персональні дані, та права суб’єкта персональних даних.

 1. Володільцем персональних даних, що обробляються за допомогою програмних засобів Електронної черги (далі – персональні дані, що обробляються), є Товариство з обмеженою відповідальністю «Айрас» (ідентифікаційний код юридичної особи – 38311061; місцезнаходження: 02002, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, буд. 11А; номер контактного телефону – +380664800505, +380974700505, +380934700505).
 2. Розпорядником персональних даних, що обробляються, є Товариство з обмеженою відповідальністю «Айрас» (ідентифікаційний код юридичної особи – 38311061; місцезнаходження: 02002, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, буд. 11А; номер контактного телефону – +380664800505, +380974700505, +380934700505).
 3. Місцезнаходження персональних даних, що обробляються: 02002, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, буд. 11А.
 4. До складу персональних даних, що обробляються, включаються відомості про:
 • прізвище, ініціали особи;
 • номер телефону, що обслуговується оператором телекомунікацій, що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку на території України, який було використано для здійснення операцій з реєстрації в електронній черзі (у разі реєстрації в електронній черзі за допомогою онлайн-сервісу);
 • адреса електронної пошти (у разі реєстрації в електронній черзі за допомогою онлайн-сервісу та надання адреси електронної пошти суб’єктом персональних даних);
 • IP-адреса (у разі реєстрації в електронній черзі за допомогою онлайн-сервісу).

Зазначені вище відомості надаються суб’єктом персональних даних (його представником) відповідно до визначеної мети обробки (збору) персональних даних.

Під обробкою персональних даних розуміється будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, що здійснюються за допомогою програмних засобів Електронної черги.

Обробка персональних даних здійснюється з дотриманням вимог наказу Міністерства внутрішніх справ України від 05.09.2018 № 732 «Про затвердження Порядку реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адміністративних послуг, які надаються Державною міграційною службою України».

 1. Метою обробки (збору) персональних даних, що обробляються, є:
 • надання послуг зі здійснення реєстрації фізичних осіб в електронній черзі (в тому числі надання таких послуг шляхом забезпечення доступу фізичних осіб до електронного кабінету).

У разі відмови фізичної особи скористатися електронною чергою, надання адміністративної послуги здійснюється без запису до електронної черги.

 1. Третіми особами, яким передаються персональні дані, що обробляються, є:
 • Державна міграційна служба України (ідентифікаційний код юридичної особи – 37508470; місцезнаходження: 01001, м. Київ, вулиця Володимирська, будинок 9) та її органи.

Персональні дані, що обробляються, передаються третім особам за згодою суб’єкта персональних даних.

Передача персональних даних, що обробляються, третім особам без згоди суб’єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Передача персональних даних іноземним суб’єктам відносин, пов’язаних з персональними даними (транскордонна передача персональних даних) не здійснюється.

 1. Персональні дані зберігаються володільцем персональних даних протягом строку реєстрації фізичних осіб в електронній черзі, а також строку забезпечення доступу фізичних осіб до електронного кабінету, який складає 3 (три) місяці з дня припинення реєстрації фізичної особи в електронній черзі, якщо законодавством не визначено інший строк їх зберігання, або до відкликання суб’єктом персональних даних своєї згоди на обробку персональних даних. IP-адреса (у разі реєстрації в електронній черзі за допомогою онлайн-сервісу) зберігаються володільцем персональних даних протягом строку, необхідного та достатнього для перевірки IP-адреси належності українським операторам телекомунікаційних послуг (провайдерам).
 2. Згідно з частиною другою статті 8 Закону України «Про захист персональних даних» суб’єкт персональних даних має право:
  1. знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
  3. на доступ до своїх персональних даних;
  4. отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  5. пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  6. пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  7. на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  8. звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду;
  9. застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  10. вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  11. відкликати згоду на обробку персональних даних;
  12. знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  13. на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.